Національно-патріотичне виховання в освітніх установах є невід’ємною частиною навчально-виховного процесу. 6 червня в Уманській громаді відбулося урочисте закриття міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Цього року в грі взяли участь 25 команд-роїв з 17 закладів загальної середньої освіти. Загальна кількість учасників перевищила 250 джур.
Зі словами привітання до присутніх звернулася міський голова Ірина Плетньова, яка вручила Грамоти Уманської міської ради командам-роям за найкращі результати в етапах міського туру Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”.
Також Ірина Григорівна нагородила команди-рої за найкращі результати в окремих конкурсах міського етапу гри «Сокіл» («Джура»).
Вітаємо всіх учасників! Пишаємось вами!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




