В Умані відбулося нагородження матерів-героїнь

В Умані сьогодні урочисто нагородили матерів-героїнь. Нагороди вручала міський голова Ірина Плетньова та начальник Уманської РВА Ігор Миклащук.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

Сьогодні міський голова Ірина Плетньова та начальник Уманської РВА Ігор Миклащук вручили нагороди матерям-героїням Уманщини. Відповідно до Указу Президента України від 29 січня 2024 року №33/2024, за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їх всебічного розвитку, надано почесне звання “Мати-героїня”:

  • Світлані Степанівні Безкоровайній, матері шести дітей;
  • Людмилі Вікторівні Рожок, матері п’яти дітей.
Рекомендуємо

“Особливо важливо, саме зараз, в такий складний для держави час, вшановувати тих, хто дарує життя. Найвища форма відзначення жінок за видатні заслуги перед Україною — почесне звання “Мати-героїня”. Захоплююся силою та стійкістю наших уманчанок, дружин, матерів, які віддають усю свою любов та турботу, виховуючи справжніх українців”, – зазначила Ірина Григорівна у своєму вітальному слові.

Нагороджені матері висловили щиру подяку за визнання та привітання і поділилися своїми секретами виховання великої та дружньої родини.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів