В Україні понад 2 роки триває війна і майже 1,5 року родичі та близькі українських бійців, які потрапили у полон, проводять мирні пікети в підтримку полонених та намагаються привернути увагу влади до цієї проблеми.
Про це розповідає Ліна Ткачук, організаторка акції, пише Умань24.
Це вперше в Умані пройшла така акція на підтримку наших бійців, що перебувають у полоні. В мирному пікеті взяло участь близько 50 родичів полонених та небайдужих уманців.
Вони принесли плакати, світлини зниклих безвісти та полонених, а також державні прапори.
Німим докором бездіяльній владі в центрі Умані стояло 50 небайдужих людей, чиє мовчання було голосніше крику.

Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




