В Умані вчительку, яка травмувала школяра, відсторонили від роботи на три роки

В одній із початкових шкіл Умані стався резонансний інцидент — вчителька музики застосувала фізичну силу до учня, внаслідок чого дитина отримала серйозні травми. За рішенням апеляційного суду, педагогиню не лише оштрафували, а й позбавили права працювати з дітьми протягом найближчих трьох років.

Про це стало відомо з вироку Черкаського апеляційного суду, пише Умань24.

Конфлікт між учнем старшої групи та вчителькою виник під час уроку музики. У ході сварки педагог схопила дитину за капюшон і нижню частину тулуба, після чого кинула її на підлогу.

Рекомендуємо

Унаслідок падіння школяр отримав струс мозку та закритий перелом носа. Перший вирок передбачав лише грошовий штраф без додаткових санкцій, однак прокурор оскаржив це рішення.

Суд переглянув справу та виніс новий вирок: жінку оштрафували на 1700 гривень і заборонили займати будь-які посади, пов’язані з навчанням дітей, строком на три роки.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів