В Умані в листопаді народилося 40 немовлят

В Умані в листопаді народилося 40 немовлят.

Про це повідомив Олег Семенда, керівник КНП «Уманський пологовий будинок», пише Умань24.

В Умані в листопаді народилося 40 немовлят, а саме 18 хлопчиків та 22 дівчинки.

Рекомендуємо

Всього за 11 місяців цього року в пологовому будинку з’явилося на світ 463 немовля, з яких 233 були хлопчиками, а 230 – дівчатками.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів