В Умані в листопаді народилося 40 немовлят.
Про це повідомив Олег Семенда, керівник КНП «Уманський пологовий будинок», пише Умань24.
В Умані в листопаді народилося 40 немовлят, а саме 18 хлопчиків та 22 дівчинки.
Рекомендуємо
Всього за 11 місяців цього року в пологовому будинку з’явилося на світ 463 немовля, з яких 233 були хлопчиками, а 230 – дівчатками.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




