В Умані урочисто привітали науковців та вручили грамоти та подяки

В Уманському національному університеті садівництва відзначали День Науки. Голова Уманської міськради Ірина Плетньова привітала вчених та вручила їм почесні грамоти.

Про це повідомляє Уманська міськрада, пише Умань24.

Почесні грамоти від Уманської міськради отримали Мальований М.І., Смолій Л.В., Прокопчук О.Т.

Рекомендуємо

Подяки від Уманської міськради отримали Разборська Л.В. та Цимбалюк Ю.А.

Також відбувся урочистий концерт для науковців.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів