В Умані урочисто привітали енергетиків з професійним святом

В Умані урочисто привітали енергетиків з професійним святом.

Про це повідомляє Уманська міська рада, пише Умань24.

Сьогодні 22 грудня в Україні відзначають День енергетика. Тому Уманський голова Ірина Плетньова урочисто привітала енергетиків зі святом та подякувала за плідну роботу та сумлінне виконання своїх обов’язків.

Рекомендуємо

Вона зазначила, що завдяки їх вкладу в майбутню перемогу, мешканці Умані та й всієї України зараз перебувають зі світлом та знають, що навіть у критичній ситуації можуть розраховувати на їх допомогу.

Також відзначила Ірина Плетньова подяками найкращих робітників УЕМ.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів