В Умані у двох районах вимкнули водопостачання через аварію

В Умані у двох районах вимкнули водопостачання через аварію.

Про це повідомив Уманьводоканал, пише Умань24.

До 17:00 буде відсутнє водопостачання у Даманському районі та районі Нова Умань через аварію на водомережі.

Рекомендуємо

Водопостачання відновлять одразу після закінчення аварійних робіт.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів