В Умані у двох районах вимкнули водопостачання через аварію.
Про це повідомив Уманьводоканал, пише Умань24.
До 17:00 буде відсутнє водопостачання у Даманському районі та районі Нова Умань через аварію на водомережі.
Рекомендуємо
Водопостачання відновлять одразу після закінчення аварійних робіт.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




