В Умані в дитсадках №7 та 12 через недбалість керівництва та вихователів діти залишилися без пальців.
Розголосу цим випадкам надав телеграм-канал Важливо Умань, пише Умань24.
Два тижні тому в садочку №12 дівчинка гралася на майданчику й через відсутність нагляду та недбалість керівництва, яке не забезпечило безпеку на майданчику, втратила палець на руці. На цей випадок не відреагувала ні міськрада, ні правоохоронці.
А днями вже у садочку №7 хлопчик 3 років сунув палець в отвір на гойдалці, який не мав відповідної безпекової заглушки й втратив частину пальця.
До речі, садочок №7 був зачинений 2 місяці на ремонт і відкритий за рішенням директорки, але ніяка комісія чи ще хтось не перевіряв садочок на безпечність для дітей. Причому після того, як дитина травмувалася та потрапила до лікарні, ні директорка, ні вихователька навіть не зателефонували батькам, щоб дізнатися про стан дитини.
І знову міськрада не почала перевірку. А от чи подадуть батьки заяву до поліції, поки що не відомо.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




