В Умані та області знову оголошено жовтий рівень небезпеки через ожеледицю.
Про це повідомляє уманська міська рада, пише Умань24.
Через мокрий сніг та сніг з дощем які поєдналися з морозом в області та місті Умань оголошено перший (жовтий) рівень небезпеки.
Рекомендуємо
ДСНС рекомендує водіям бути дуже уважними на дорозі та утриматися від поїздок, якщо є така можливість.
Жовтий рівень небезпеки протримається щонайменш до завтра до обіду.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




