В Умані та області знову оголошено жовтий рівень небезпеки через ожеледицю

В Умані та області знову оголошено жовтий рівень небезпеки через ожеледицю.

Про це повідомляє уманська міська рада, пише Умань24.

Через мокрий сніг та сніг з дощем які поєдналися з морозом в області та місті Умань оголошено перший (жовтий) рівень небезпеки.

Рекомендуємо

ДСНС рекомендує водіям бути дуже уважними на дорозі та утриматися від поїздок, якщо є така можливість.

Жовтий рівень небезпеки протримається щонайменш до завтра до обіду.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів