В Умані та області у школах оголошено карантин.
Про це повідомив Олександр Шамрай, який є заступником очільника Черкаської ОВА, пише Умань24.
Як повідомив Олександр Шамрай, вже 49 шкіл у 19 районах області, зокрема й в Уманському, перейшли на так звану “дистанційку” через карантин.
Рекомендуємо
Школа може переходити на карантин, якщо 25% й більше учнів не відвідують заняття через ГРВІ.
Також на дистанційний формат переходять дитсадки, а декілька навіть зачинилися на період епідемії.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




