З початком спеки та постійних відключень світла ситуація з гострими кишковими інфекціями почалася погіршуватися, що й не дивно.
Про це інформує Черкаський обласний Центр контролю і профілактики хвороб, пише Умань24.
За минулий тиждень зафіксовано 39 випадків ГКІ:
- у Черкаському районі – 27 осіб;
- Уманському – 8 осіб;
- Звенигородському – 3 особи;
- Золотоніському – 1 особа.
У структурі зареєстрованих ГКІ сальмонельоз складає 7,69%, а ротавірусна інфекція – 27,27%.
Наразі ці показники кращі, ніж у середині червня, коли було зафіксовано 60 випадків, але все одно це високі показники.
Тому лікарі попереджають населення від споживання їжі у забігайлівках, а також дотримуватися особистої гігієни, особливо це стосується миття рук.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




