В Умані та області стрімко зростає кількість хворих на ГКІ

З початком спеки та постійних відключень світла ситуація з гострими кишковими інфекціями почалася погіршуватися, що й не дивно.

Про це інформує Черкаський обласний Центр контролю і профілактики хвороб, пише Умань24.

За минулий тиждень зафіксовано 39 випадків ГКІ:

  • у Черкаському районі – 27 осіб;
  • Уманському – 8 осіб;
  • Звенигородському – 3 особи;
  • Золотоніському – 1 особа.
Рекомендуємо

У структурі зареєстрованих ГКІ сальмонельоз складає 7,69%, а ротавірусна інфекція – 27,27%.

Наразі ці показники кращі, ніж у середині червня, коли було зафіксовано 60 випадків, але все одно це високі показники.

Тому лікарі попереджають населення від споживання їжі у забігайлівках, а також дотримуватися особистої гігієни, особливо це стосується миття рук.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів