В Умані та області оголошено жовтий рівень небезпеки через ожеледицю

В Умані та області оголошено жовтий рівень небезпеки через ожеледицю.

Про це повідомляє Уманська міськрада, пише Умань24.

Сьогодні вночі та зранку 23 грудня в Умані та області синоптики прогнозують зниження температури й ожеледицю на дорогах. Через ускладнення погодних умов на цей період оголошено вищій (жовтий) рівень небезпеки.

Рекомендуємо

Водіїв та пішоходів просять бути обережними.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів