В Умані та області оголошено жовтий рівень небезпеки через ожеледицю.
Про це повідомляє Уманська міськрада, пише Умань24.
Через ускладнення погодних умов, а саме через мокрий сніг та ожеледицю в Умані та Черкаській області 3 січня оголошено перший (жовтий) рівень небезпеки.
Рекомендуємо
ДСНС просить водіїв та пішоходів бути обережними.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




