В Умані та області оголошено жовтий рівень небезпеки через ожеледицю

В Умані та області оголошено жовтий рівень небезпеки через ожеледицю.

Про це повідомляє Уманська міськрада, пише Умань24.

Через ускладнення погодних умов, а саме через мокрий сніг та ожеледицю в Умані та Черкаській області 3 січня оголошено перший (жовтий) рівень небезпеки.

Рекомендуємо

ДСНС просить водіїв та пішоходів бути обережними.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів