В Умані та області оголошено перший (жовтий) рівень небезпеки через ожеледицю.
Про це повідомляє Уманська міськрада, пише Умань24.
В Умані та області комунальники продовжують усувати наслідки негоди та прибирати сніг. Але погода знову ускладнює ситуацію, бо зараз дуже сильна ожеледиця на дорогах.
ДСНС попереджає про велику кількість ДТП та складності міжміського руху.
У вечорі очікують плюсову температуру та мокрий сніг, тому у найближчі декілька днів ситуація буде складною як для мешканців міста, так і комунальників.
Зусилля 160 одиниць техніки на дорогах області дали результат. Вже відновлено рух на дорогах М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине; Н-01 Київ – Знам’янка; М-05 Київ – Одеса.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




