В Умані та області 17 травня діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії

Через нестачу генерації в Умані та області 17 травня знову діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії для населення та обмеження споживання потужностей для не побутових споживачів.

Про це інформує Черкаська ОВА, пише Умань24.

НЕК “Укренерго” надало нові ліміти й енергетики Черкащини повідомляють, що 17 травня знову застосовані графіки погодинних відключень електроенергії.

Рекомендуємо

Години без електропостачання:

■ 06:00-08:00 3 черга
■ 20:00-21:00 4 черга
■ 21:00-22:00 4+5 черги
■ 22:00-23:00 5 черга
■ 23:00-24:00 6 черга

Черги без змін, як і 16 травня.

Також населення просять зменшити споживання світла, особливо у пікові години.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів