Сьогодні, 23 грудня, за вказівкою НЕК “Укренерго” в Черкаській області з 14:11 до 16:00 були введені аварійні відключення світла.
Про це повідомив керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець, пише Умань24.
Ці заходи необхідні для стабілізації роботи енергосистеми України.
Рекомендуємо
Аварійні відключення також діють у Київській та Дніпропетровській областях.
Причина введення ГАВ: різке зростання споживання світла в декількох областях країни та необхідність розвантажити систему.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




