В Умані та Черкаській області застосовані ГАВ: чому знову відключають світло

Сьогодні, 23 грудня, за вказівкою НЕК “Укренерго” в Черкаській області з 14:11 до 16:00 були введені аварійні відключення світла.

Про це повідомив керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець, пише Умань24.

Ці заходи необхідні для стабілізації роботи енергосистеми України.

Рекомендуємо

Аварійні відключення також діють у Київській та Дніпропетровській областях.

Причина введення ГАВ: різке зростання споживання світла в декількох областях країни та необхідність розвантажити систему.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів