В Умані сталася ДТП: п’яний водій розтрощив автівку об електроопору.
Про це інформує ГУНП в Черкаській області, пише Умань24.
В Умані водій у нетверезому стані в вечорі 20 березня на значній швидкості в’їхав у електроопору. В результаті ДТП, яка мала місце на вулиці Європейській, електроопора була зламана. Також значних пошкоджень зазнала автівка Рено.
Патрульні з’ясували, що 37 річний водій перебував за кермом у нетверезому стані, а також те, що суд позбавив його водійських прав.
За фактом ДТП та керування автівкою нетверезим та без прав патрульні склали протоколи за ст. 124 та ст. 130, а також винесли постанову за ст. 126 КУпАП.
Матеріали вже спрямовані до суду.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




