В Умані скасували карантин через сказ — загрози більше немає

В Умані та прилеглих селах скасували карантинні обмеження, які діяли через випадок сказу. За останній час не виявили жодної хворої чи підозрілої тварини — ані домашньої, ані дикої.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

Протиепізоотична комісія ухвалила рішення про зняття карантину з 26 травня. У межах обмежень проводили щеплення, інформували населення та вели нагляд за поведінкою тварин.

Рекомендуємо

Карантин зняли на території міста Умань, а також у селах Городецьке та Піківець разом із прилеглими угіддями.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів