В Умані шукають винних у зараженні школярів кишковою інфекцією: від роботи відсторонено шістьох працівників школи

У початковій школі №1 міста Умань стався спалах гострої кишкової інфекції: 6 червня захворіли семеро учнів. Усі постраждалі перебувають у лікарні у стані середньої важкості. Після інциденту шістьох працівників харчоблока, які не пройшли обов’язковий медогляд, тимчасово усунули від виконання обов’язків.

Про це повідомила пресслужба Держпродспоживслужби Черкаської області, пише Умань24.

В навчальному закладі провели позапланову перевірку. За її результатами було зафіксовано порушення санітарних норм, складено адміністративний протокол та видано приписи щодо їх усунення.

Рекомендуємо

Крім того, прийнято рішення про призупинення діяльності оператора ринку з виготовлення та реалізації харчової продукції на десять робочих днів. Санітарно-епідеміологічне розслідування триває.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів