У початковій школі №1 міста Умань стався спалах гострої кишкової інфекції: 6 червня захворіли семеро учнів. Усі постраждалі перебувають у лікарні у стані середньої важкості. Після інциденту шістьох працівників харчоблока, які не пройшли обов’язковий медогляд, тимчасово усунули від виконання обов’язків.
Про це повідомила пресслужба Держпродспоживслужби Черкаської області, пише Умань24.
В навчальному закладі провели позапланову перевірку. За її результатами було зафіксовано порушення санітарних норм, складено адміністративний протокол та видано приписи щодо їх усунення.
Крім того, прийнято рішення про призупинення діяльності оператора ринку з виготовлення та реалізації харчової продукції на десять робочих днів. Санітарно-епідеміологічне розслідування триває.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




