В Умані ще одне комунальне підприємство розпочало весняне прибирання

У Черкаській області тривають роботи з прибирання територій.

Про це повідомляють на сторінці Уманської міської ради, пише Умань24.

Зокрема, відомо, що комунальне підприємство “Уманське РЕУ – 3” почало роботи з весняного прибирання територій громади.

Рекомендуємо

Наразі відомо, що проводяться роботи на прибудинкових територіях. Працівники згрібають торішнє листя та збирають гілля, вивозять сміттєві відходи. Також без уваги не лишаються зелені зони, наразі на них наводять лад перед посадкою квітів, а також очищаються від сміття.

Додамо, що раніше комунальне підприємство “Комунальник” розпочало весняні роботи з очищення прибардюрних частин дороги, тротуарів, а також зупинок громадського транспорту.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів