Учора, 4 липня, в Уманській громаді відбулося урочисте відкриття фіналу командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР з веслування на байдарках та каное.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Цим змаганням передували зональні відбори (Західні та Центральні зони), де було обрано по 8 найкращих команд ДЮСШ України.
Особливо приємно відзначити, що серед 16 найкращих ДЮСШ України опинилася Уманська дитячо-юнацька спортивна школа, яка зайняла перше місце на зональних змаганнях.
“Вболіваємо за наших уманчан – талановитих спортсменів. Бажаємо усім учасникам успішних перемог на спортивних аренах”, – звернулася з привітальним словом голова міста Ірина Плетньова.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




