В Умані розпочався фінал командного чемпіонату України з веслування

Учора, 4 липня, в Уманській громаді відбулося урочисте відкриття фіналу командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР з веслування на байдарках та каное.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

Цим змаганням передували зональні відбори (Західні та Центральні зони), де було обрано по 8 найкращих команд ДЮСШ України.

Рекомендуємо

 Особливо приємно відзначити, що серед 16 найкращих ДЮСШ України опинилася Уманська дитячо-юнацька спортивна школа, яка зайняла перше місце на зональних змаганнях.

“Вболіваємо за наших уманчан – талановитих спортсменів. Бажаємо усім учасникам успішних перемог на спортивних аренах”, – звернулася з привітальним словом голова міста Ірина Плетньова.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів