В Умані привітали лауреатку конкурсу «Учитель року – 2025»

В Умані подяку міського голови отримала Дарія Ольховецька, учителька Уманського ліцею №2 та лауреатка конкурсу «Учитель року – 2025».

Ірина Плетньова підкреслила, що Дарія Олегівна належить до педагогів, які не просто навчають, а відкривають дітям нові можливості, підтримують їхні мрії та навчають вірити у власні сили. Саме такий підхід допомагає виховувати учнів впевненими, мотивованими та готовими до викликів сучасного світу.

У зверненні також зазначено, що ця перемога — не лише особисте визнання професійної майстерності педагогині, а й гордість для всієї Уманської громади. Освітяни міста, попри складні обставини, продовжують працювати віддано, даруючи дітям знання, підтримку й тепло.

Міська голова подякувала Дарії Олегівні за щоденну працю та побажала нових звершень: «Хай кожен ваш учень буде найкращою нагородою», – наголосила Ірина Плетньова.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів