В Умані пройшов урочистий захід “Золотий олімп”

В Умані нагородили талановиту молодь — відбувся урочистий захід “Золотий олімп”.

Про це повідомляє Уманська міськрада, пише Умань24.

Щорічний захід, де вшановують талановитих дітей, що стали переможцями творчих конкурсів, наукових олімпіад, спортивних змагань, відбувся в Уманському державному педагогічному університеті.

Рекомендуємо

Голова Уманської міськради Ірина Плетньова нагородила 146 переможців. На їх нагороди з бюджету міста Уманська міськрада виділила 110 тисяч гривень.

Ірина Плетньова привітала переможців та вручила їм нагороди. Після вручення нагород відбувся урочистий концерт.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів