В Умані нагородили талановиту молодь — відбувся урочистий захід “Золотий олімп”.
Про це повідомляє Уманська міськрада, пише Умань24.
Щорічний захід, де вшановують талановитих дітей, що стали переможцями творчих конкурсів, наукових олімпіад, спортивних змагань, відбувся в Уманському державному педагогічному університеті.
Рекомендуємо
Голова Уманської міськради Ірина Плетньова нагородила 146 переможців. На їх нагороди з бюджету міста Уманська міськрада виділила 110 тисяч гривень.
Ірина Плетньова привітала переможців та вручила їм нагороди. Після вручення нагород відбувся урочистий концерт.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




