В Умані пройшов чемпіонат з настільного тенісу серед студентів.
Про це повідомляє Уманська міськрада, пише Умань24.
В чемпіонаті взяли участь студенти 5 закладів вищої та фахової освіти міста.
Рекомендуємо
Переможцями стали:
- Іван Омельчук з Уманського національного університету садівництва посів 1 місце серед юнаків;
- Вікторія Сушкета з Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини посіла 1 місце серед дівчат.
Пишаємося юними спортсменами!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




