В Умані пройшов чемпіонат з настільного тенісу серед студентів

В Умані пройшов чемпіонат з настільного тенісу серед студентів.

Про це повідомляє Уманська міськрада, пише Умань24.

В чемпіонаті взяли участь студенти 5 закладів вищої та фахової освіти міста.

Рекомендуємо

Переможцями стали:

  • Іван Омельчук з Уманського національного університету садівництва посів 1 місце серед юнаків;
  • Вікторія Сушкета з Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини посіла 1 місце серед дівчат.

Пишаємося юними спортсменами!

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів