В Україні правоохоронці і педагоги проводять бесіди з дітьми і підлітками щодо безпечного користування інтернетом.
Про це повідомляють в Уманському районному управлінні поліції, пише Умань24.
Відтак, інспектор ювенальної превенції Сергій Коваленко провів бесіди з кібергігієни в Уманських гімназіях №5 та №14, вони проводились як з батьками, так і з учнями. Поліцейський школярам розповів, з якими загрозами можна зіткнутися у віртуальних спільнотах, а також про групи, що пропагують насильство щодо інших.
Батькам він наголосив на тому, щоб вони застерегли дітей від негативного впливу соціуму та проводили більше часу з ними.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




