В Умані почнуть курсувати маршрутки №22 «ГРС – Райлікарня».
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Маршрутки №22 почнуть працювати в Умані з 4 березня.
Рекомендуємо
Новий маршрут вирішили додати до громадського транспорту в Умані через численні звернення мешканців. Пробний маршрут №22 їздитиме по вулицях Короля Данила (Леваневського)та Кармелюка із заїздом до ліцею №3.
Подробиці щодо руху маршруток №22 можна дізнатися тут.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




