В Умані почали вимикати водопостачання за борги

В Умані почали вимикати водопостачання за борги.

Про це повідомляє Уманська міськрада, пише Умань24.

Працівники водоканалу почали відключати водопостачання боржникам. Щоб уникнути такої проблеми, потрібно або укласти договір на реструктуризацію боргу та почати його погашати чи одразу сплатити всю суму боргу.

Рекомендуємо

Інакше доведеться ще й оплати процедуру підключення водоведення, що коштує ще близько 6 тисяч гривень.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів