Попри війну та економічну кризу життя продовжується й в Умані на світ з’являються малюки. У квітні в Уманському пологовому будинку народилося 40 немовлят.
Про це інформує ТРК “Умань”, пише Умань24.
За чотири місяці 2024 року в Умані народилося 167 діточок. У квітні 2024 року 40 малюків, що значно більше, ніж торік, коли їх було лише 29.
Рекомендуємо
У квітні народилося 24 дівчинки й 16 хлопчиків.
Бажаємо міцного здоров’я і щастя маленьким уманцям!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




