В Умані побачило світ 40 немовлят у ківтні 2024 року

Попри війну та економічну кризу життя продовжується й в Умані на світ з’являються малюки. У квітні в Уманському пологовому будинку народилося 40 немовлят.

Про це інформує ТРК “Умань”, пише Умань24.

За чотири місяці 2024 року в Умані народилося 167 діточок. У квітні 2024 року 40 малюків, що значно більше, ніж торік, коли їх було лише 29.

Рекомендуємо

У квітні народилося 24 дівчинки й 16 хлопчиків.

Бажаємо міцного здоров’я і щастя маленьким уманцям!

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів