В Умані працівники комунальних підприємств провели роботи на території кладовища.
Про це йдеться у релізі від Уманської міськради.
Відомо, що було здійснено обрізку дерев, які ростуть на цвинтарі, а також вивезено сміття та гілля з території. Окрім цього, було здійснено прибирання територій та вирубка сухостою і іншої рослинності.:
Рекомендуємо
Вкотре у громаді наголошують на тому, що заборонено приносити штучні квіти на могили похованих. Адже пластиковв квіти загрожують екології.
Замість цього пропонують альтернативу — живі квіти, які висаджують, або ж квіти у горщиках.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




