У ніч на 9 липня в Умані на одній з автозаправок троє чоловіків влаштували інцидент із погрозами підірвати вибухівку. Подія сталася під час дії комендантської години.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Черкаської області, пише Умань24.
За словами правоохоронців, до них надійшло повідомлення про агресивну поведінку чоловіка, який вимагав викликати поліцію та заявив, що у компанії є граната, яку вони готові застосувати.
На місце прибули патрульні та виявили трьох нетверезих громадян. Вони поводили себе зухвало, провокували словесні конфлікти й вживали нецензурну лексику. Один із них почав стрімко наближатися до поліцейських, ігноруючи їхні команди, тому правоохоронці застосували сльозогінний газ і затримали порушника.
Під час поверхневої перевірки заборонених предметів, зокрема вибухівки, в чоловіків не виявили. Усім трьом склали адмінпротоколи за статтями 173 (дрібне хуліганство) та 185 (непокора законній вимозі поліцейського) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали передано до суду.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




