В Умані місцевий житель через довірливість втратив 200 тисяч гривень, намагаючись купити автівку за кордоном через інтернет.
Про це повідомляє ГУНП у Черкаській області, пише Умань24.
Наразі відомо, що 22 річний мешканець Умані хотів придбати автівку Тойота, яку мали пригнати з-за кордону. Він знайшов оголошення в Інтернеті й продавець повідомив, що потрібен аванс, щоби автівку перегнали на Україну. Через деякий час він надіслав нібито документи на автівку та повідомив, що вона вже в Україні й потрібно ще гроші для оформлення та ін.
Загалом він видурив у хлопця 200 тисяч гривень і зник.
Поліція Умані відкрила карне впровадження за статтею 190 КК України. Триває слідство.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




