Вчора в Умань знову прилетіло дві ракети. Одна влучила в промзону, а ось друга прямо посеред міста в автомийку. Зачепило перехожих та сусідні будинки.
Про це повідомив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець, пише Умань24.
Наразі відомо про десятьох постраждалих, з них двоє у лікарні. У домівок навколо автомийки, у яку влучила ракета, повибивало шибки.
Рекомендуємо
Голова Уманської міськради вже дала доручення оцінити збитки та почати відновлення вікон. Постраждалі отримають допомогу з міськбюджету.
ДСНС та комунальники працюють над ліквідацією наслідків прильоту.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




