В Умані комунальники прибрали 15 тонн сміття зі стихійних сміттєзвалищ, які створюють мешканці міста.
Про це повідомляє Уманська міська рада, пише Умань24.
Вчора, 3 липня, комунальники прибрали гори сміття, які створили мешканці будинків вулиця Успенська 1/24 та 2/32, вулиця Бажана 33 та вулиця Енергетична 1.
Рекомендуємо
Понад 15 тонн сміття накопичили мешканці цих будинків на стихійних сміттєзвалищах.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




