В Умані комунальники прибрали 15 тонн сміття зі стихійних сміттєзвалищ, які створюють мешканці міста

В Умані комунальники прибрали 15 тонн сміття зі стихійних сміттєзвалищ, які створюють мешканці міста.

Про це повідомляє Уманська міська рада, пише Умань24.

Вчора, 3 липня, комунальники прибрали гори сміття, які створили мешканці будинків вулиця Успенська 1/24 та 2/32, вулиця Бажана 33 та вулиця Енергетична 1.

Рекомендуємо

Понад 15 тонн сміття накопичили мешканці цих будинків на стихійних сміттєзвалищах.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів