В Умані чоловікові оголосили підозру у жорстокому поводженні з тваринами

Правоохоронці повідомили про підозру 41-річному жителю Уманського району, який у травні жорстоко розправився з безпритульними котами.

Про це інформує ГУНП в Черкаській області, пише Умань24.

Як з’ясувало слідство, ввечері 20 травня близько 21:30 чоловік упіймав двох тварин та почав знущатися з них. При цьому свої дії він не припинив навіть тоді, коли коти перестали подавати ознаки життя.

Рекомендуємо

Інцидент набув розголосу після того, як про нього поінформувала поліція Черкаської області на своїй сторінці у Facebook.

Зловмиснику інкримінують правопорушення за ч. 3 ст. 299 Кримінального кодексу України — жорстоке поводження з тваринами, що призвело до їхньої загибелі та було вчинене з особливою жорстокістю щодо двох тварин. Якщо провину буде доведено, чоловікові загрожує до восьми років позбавлення волі.

Досудове розслідування триває.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів