Правоохоронці повідомили про підозру 41-річному жителю Уманського району, який у травні жорстоко розправився з безпритульними котами.
Про це інформує ГУНП в Черкаській області, пише Умань24.
Як з’ясувало слідство, ввечері 20 травня близько 21:30 чоловік упіймав двох тварин та почав знущатися з них. При цьому свої дії він не припинив навіть тоді, коли коти перестали подавати ознаки життя.
Інцидент набув розголосу після того, як про нього поінформувала поліція Черкаської області на своїй сторінці у Facebook.
Зловмиснику інкримінують правопорушення за ч. 3 ст. 299 Кримінального кодексу України — жорстоке поводження з тваринами, що призвело до їхньої загибелі та було вчинене з особливою жорстокістю щодо двох тварин. Якщо провину буде доведено, чоловікові загрожує до восьми років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




