В Умані через аварію частина міста залишилася без води

В Умані через аварію частина міста залишилася без води.

Про це повідомляє Уманьводоканал, пише Умань24.

Вчора сталася аварія в районі вул.Котляревського,22 і вже сьогодні 9 січня о 7 ранку комунальники почали роботу з усунення наслідків.

Рекомендуємо

Тому поки тривають ремонтні роботи, за декількома адресами буде відсутнє водопостачання.

Мова йде про вулиці району Нова Умань:

  • вул. Котляревського,
  • вул. Шкільна ( частково),
  • вул. Новоуманська,
  • вул. Злагоди,
  • вул. Батуринська,
  • вул. Шлямара,
  • вул. Піддубного та прилеглі вулиці й провулки.

Водопостачання відновлять одразу по закінченню робіт. Термін виконання наразі невідомий.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів