В Умані через аварію частина міста залишилася без води.
Про це повідомляє Уманьводоканал, пише Умань24.
Вчора сталася аварія в районі вул.Котляревського,22 і вже сьогодні 9 січня о 7 ранку комунальники почали роботу з усунення наслідків.
Рекомендуємо
Тому поки тривають ремонтні роботи, за декількома адресами буде відсутнє водопостачання.
Мова йде про вулиці району Нова Умань:
- вул. Котляревського,
- вул. Шкільна ( частково),
- вул. Новоуманська,
- вул. Злагоди,
- вул. Батуринська,
- вул. Шлямара,
- вул. Піддубного та прилеглі вулиці й провулки.
Водопостачання відновлять одразу по закінченню робіт. Термін виконання наразі невідомий.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




