В Укренерго змінився очільник компанії

Наглядова рада НЕК “Укренерго” 2 вересня ухвалила рішення про звільнення Володимира Кудрицького з посади очільника компанії.

Про це інформує Економічна правда, пише Умань24.

Засідання Ставки Верховного Головнокомандувача 30 серпня 2024 року, присвячене ліквідації наслідків останньої російської атаки, призвело до ухвалення цього рішення.

Рекомендуємо

Рішення було прийняте пізно ввечері 2 вересня: за звільнення Кудрицького проголосували чотири члени наглядової ради, проти виступили двоє. Зокрема, троє членів від держави (Юрій Токарський, Олександр Баранюк, Юрій Бойко) та один незалежний член (Роман Піонковський) підтримали це рішення, тоді як двоє незалежних членів проголосували проти.

Кудрицький залишатиметься на посаді до 4 вересня, після чого обов’язки керівника тимчасово виконуватиме чинний член правління Олексій Брехт.

Міжнародні фінансові організації висловили занепокоєння з приводу можливого звільнення Кудрицького і закликали відкласти важливі управлінські рішення до формування нової наглядової ради “Укренерго”. Європейсько-українське енергетичне агентство також звернулося до наглядової ради та президента Зеленського з проханням не поспішати зі звільненням Кудрицького.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів