Вже у вересні-жовтні Україна має можливість уникнути відключень світла, за умови відсутності масованих обстрілів енергетичних об’єктів.
Про це інформує голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький, пише Умань24.
Головною причиною запровадження графіків погодинних відключень стали наслідки восьми ракетних і дронових ударів по українських електростанціях з початку року.
Коли можуть скасувати графіки відключень
Наразі погодні умови створюють додаткове навантаження на енергосистему, що була серйозно пошкоджена ворогом за останні 4 місяці.
Володимир Кудрицький зазначив, що за півтора тижня ситуація в енергетиці почне покращуватися.
Вже у вересні-жовтні є шанси уникати відключень, принаймні таких масованих і повторюваних, як у липні. Треба ще певний час потерпіти, і ми побачимо певне покращення ситуації в енергосистемі, зазначив Кудрицький.
Водночас голова Укренерго підкреслив, що такий сценарій можливий лише за відсутності нових обстрілів енергетичних об’єктів України.
В липні складна ситуація триватиме стільки, скільки ж і спека понад +35. Саме через неї зараз споживачі перебувають без світла до 14 годин на добу.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




