Через постійні обстріли в Україні нестача генерації та необхідність відновлення ТЕС, тому з 1 червня вартість світла для населення зросте.
Про це інформує голова Спілки споживачів комунальних послуг Попенко, пише Умань24.
Сьогодні Олег Попенко в прямому ефірі каналу novyny.live повідомив, що вже з червня для населення значно здорожчає електроенергія. Міністерство енергетики ще в березні планувало підвищення, але на той момент не було значних руйнувань ТЕС, тому дочекалися теперішньої ситуації.
Аргументом для здорожчання є необхідність відновлення зруйнованих об’єктів генерації. Тому орієнтовно новий тариф складатиме 3,5-4 грн за кВт/годину, тобто ціна зросте на 50-60%.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




