В Україні з 1 червня діятиме новий тариф на електрику для населення

В Україні з 1 червня діятиме новий тариф на електрику для населення. Як пояснив Кабмін, нова ціна — це гроші на ремонт інфраструктури.

Про підвищення тарифів повідомив міністр енергетики Герман Галущенко, пише Умань24.

Наразі відомо, що Кабмін затвердив новий тариф на рівні 2,64 грн/кВт-год.

Рекомендуємо

Обґрунтували новий тариф просто — потрібні гроші на відбудову інфраструктури. Усім незадоволеним нагадали, що цей тариф не покриває собівартість електроенергії, тобто населення все ще платіть “пільгову” ціну.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів