В Україні з 1 червня діятиме новий тариф на електрику для населення. Як пояснив Кабмін, нова ціна — це гроші на ремонт інфраструктури.
Про підвищення тарифів повідомив міністр енергетики Герман Галущенко, пише Умань24.
Наразі відомо, що Кабмін затвердив новий тариф на рівні 2,64 грн/кВт-год.
Рекомендуємо
Обґрунтували новий тариф просто — потрібні гроші на відбудову інфраструктури. Усім незадоволеним нагадали, що цей тариф не покриває собівартість електроенергії, тобто населення все ще платіть “пільгову” ціну.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




