В Україні у квітні розпочнеться демобілізація строковиків.
Про це інформує нардеп Олексій Гончаренко, пише Умань24.
В Україні у квітні розпочнеться демобілізація строковиків. В період з 2 квітня до 31 травня в усіх військових частинах одночасно відбуватиметься процес демобілізації.
Рекомендуємо
Відповідні графіки ЗСУ та Держспецслужби транспорту вже затверджені.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




