Підбиваючи підсумки 2024 року, економісти кажуть, що населення збіднішало. Крім підвищення податків цьому сприяло значне здорожчання комуналки.
Про це каже Держстат, пише Умань24.
Попри те, що частина комунальних тарифів залишилась на рівні минулого року, деякі послуги значно здорожчали.
За даними Держстату, з листопада 2023-го по жовтень 2024 року загальне зростання тарифів на комуналку склало 18,7%.
Зокрема, найбільше подорожчала електроенергія – на 63,6%. Водночас тарифи на такі послуги, як водопостачання, природний газ, опалення, гаряча вода та каналізація, не зазнали змін.
Зросли тарифи на:
- послуги з управління багатоквартирними будинками – на 11,4%;
- вивезення сміття – на 6,8%;
- утримання та ремонт житла – на 3,9%.
Також за прогнозами, вже з квітня 2025 року слід чекати збільшення вартості світла та інших тарифів.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




