Завтра 14 червня в Німеччині з’явиться місто-побратим Умані.
Про це повідомила Ірина Плетньова, пише Умань24.
Наразі відомо, що міський голова Іри на Плетньова перебуває на Ukraine Recovery Conference у Берліні. Саме тут вже було досягнуто попередньої домовленості, а завтра 14 червня буде підписано угоду з містом-побратимом.
Рекомендуємо
Цим побратимом стане місто Кобленц на заході Німеччини, повідомила Ірина Плетньова.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




