Уманська громада отримала у подарунок сучасну газову установку, яка забезпечить стабільну роботу центральної котельні.
Про це повідомляє Уманська міськрада, пише Умань24.
Обладнання передано в межах підтримки від організації USAID за сприяння народу США.
Ця технологічна новинка зробить котельню більш енергонезалежною та гарантуватиме безперебійне теплопостачання для жителів міста.
Голова Черкаської ОВА Ігор Табурець зазначив, що когенераційна установка значно підсилить потужності центральної котельні, яка обслуговує 60% населення міста.
– Серед громад, які подали заявки на участь у програмі, були Умань, Канів і Сміла, хоча така можливість надавалася і для інших. Від громад вимагалося підготувати відповідну інфраструктуру для підключення, – додав Ігор Табурець.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




