Уманський гармоніст та композитор Олександр Калінчук отримав почесну грамоту від Ірини Плетньової

Уманський гармоніст та композитор Олександр Калінчук отримав почесну грамоту від Ірини Плетньової.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

Уманський голова Ірина Плетньова відзначила досягнення відомого гармоніста Олександра Калінчука та вручила йому почесну грамоту виконавчого комітету Уманської міської ради.

Рекомендуємо

Нагородження відбулося під час чергового засідання університету третього віку «Дивосвіт».

Олександр Калінчук — видатний композитор та виконавець, лауреат багатьох конкурсів та переможець 1-го Всеукраїнського фестивалю «Золота гармонь».

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів