Уманського посадовця підозрюють у службовій недбалості, яка призвела до втрати 9 млн гривень

Представника Уманської міської ради підозрюють у службовій недбалості, яка спричинила втрату понад 9 млн грн для громади.

Про це повідомила пресслужба Черкаської обласної прокуратури, пише Умань24.

За даними слідства, підозрюваний безпідставно видав неуповноваженим особам неправдиві архівні витяги, які дозволили передати у приватну власність шість земельних ділянок в Умані. Після цього було незаконно зареєстровано право власності за фізичними особами, що призвело до втрати містом Умань понад 9 млн грн. Наразі на ці землі накладено арешт.

Рекомендуємо

Зазначимо, що відповідно до ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України, посадовцю загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років та зі штрафом.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів