7 травня 2025 року в Києві відбулися захопливі змагання зі спортивної акробатики.
Більше 110 спортсменів з різних куточків України, серед яких представники Умані, Києва та Охтирки, зібралися, щоб позмагатися за перемогу.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Наша команда показала високий рівень підготовки, силу характеру та справжню командну єдність.
Кожен виступ — це результат довгих годин тренувань, відданості справі та неймовірної сили волі.
З гордістю вітаємо переможців:
- жіноча пара (1 юн.р): Косенко Крістіна, Рогозінська Світлана — золото;
- жіночі групові вправи (2 юн.р): Бушмич Еріка, Кучеренко Анна, Отрок Софія — золото;
- жіночі групові вправи (КМС): Пирожак Поліна, Дубін Анастасія, Буртова Єлизавета — золото;
- жіноча пара (КМС): Миколаєнко Катерина, Коломієць Дар’я — золото.
Окремі вітання Миколаєнко Катерині з присвоєнням почесного звання Кандидат у майстри спорту України!
Пишаємося нашими спортсменами!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




