Уманські спортсмени були одні з найкращих на чемпіонаті Черкаської області серед юніорів.
Про це повідомляє Уманська міська рада, пише Умань24.
Завершився чемпіонат Черкаської області з веслування серед юніорів. Уманські спортсмени продемонстрували чудові результати:
- Телепенько Ярослав 2 “золота” та 3 “срібла”;
- Січкар Назар 1 “золото” та 2 “бронзи”;
- Літвіненко Артем 1 “бронза”;
- Савлук Павло 2 “золота” та 1 “бронза”;
- Федоров Микола 2 “золота” та 2 “бронзи”;
- Кочмар Дмитро 1 “бронза”;
- Кісіль Денис 1 “бронза”;
- Волошин Роман 1 “срібло”.
Рекомендуємо
Бажаємо їм подальших успіхів!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




