Уманські спортсмени були одні з найкращих на чемпіонаті Черкаської області серед юніорів

Уманські спортсмени були одні з найкращих на чемпіонаті Черкаської області серед юніорів.

Про це повідомляє Уманська міська рада, пише Умань24.

Завершився чемпіонат Черкаської області з веслування серед юніорів. Уманські спортсмени продемонстрували чудові результати:

  • Телепенько Ярослав 2 “золота” та 3 “срібла”;
  • Січкар Назар  1 “золото” та 2 “бронзи”;
  • Літвіненко Артем 1 “бронза”;
  • Савлук Павло 2 “золота” та 1 “бронза”;
  • Федоров Микола 2 “золота” та 2 “бронзи”;
  • Кочмар Дмитро 1 “бронза”;
  • Кісіль Денис 1 “бронза”;
  • Волошин Роман 1 “срібло”.
Рекомендуємо

Бажаємо їм подальших успіхів!

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів