Місто Умань вкотре підтверджує свій статус спортивного осередку – вже втретє тут відбувся Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Цьогоріч на змагання з’їхалося 200 найсильніших веслувальників з усіх куточків країни, аби поборотися не лише за медалі, а й за можливість представляти Україну на світовій арені.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Особливістю цьогорічного чемпіонату стало те, що він мав статус відбіркового до Чемпіонату світу. Це надає змаганням ще більшої ваги та підкреслює високий рівень підготовки як спортсменів, так і організаторів.

Подія зібрала велику кількість глядачів, серед яких — місцеві мешканці, родичі спортсменів, а також шанувальники веслувального спорту. Організатори, тренери, судді та волонтери забезпечили бездоганний рівень проведення змагань, чим заслужили щиру подяку як учасників, так і гостей.

Умань по праву може пишатися тим, що стає епіцентром важливих спортивних подій, сприяючи розвитку веслування на національному рівні.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




