Уманьтеплокомуненерго звітувало, що на ранок 5 листопада всі домівки з центральним опаленням ввімкненні до системи.
Про це інформує Уманська міськрада.
Опалювальний сезон 2025/2026 стартував в Умані 1 листопада.
Комунальне підприємство «Уманьтеплокомуненерго» відкрило подачу теплоносія до житлових будинків, закладів освіти та інших об’єктів, що підключені до централізованого опалення. Мешканців багатоповерхівок і працівників комунальних установ просять перевірити, чи надійшло тепло у системи.
Що робити, якщо у вас опалення відсутнє
Якщо ж тепла немає зовсім або виникли проблеми, уманці можуть звертатися до гарячої лінії «Уманьтеплокомуненерго», що працює цілодобово: 067–473–56–98 або (04744) 3–23–10.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




